Všichni kdo nás mají v SB si zapište přezdíku:  Míša,Vendy  !!!   

Rozhovory

Staršíí Rozhovor - 2 :)

5. srpna 2010 v 19:20 | Vendáš
Diamond Cats na křtu Danteho - X factor

Zdroj : Diamondcats.cz

Rozhovor 1 <3<3

3. srpna 2010 v 10:22 | Vendáš<3
Kámoška pokecela s talentovanými slečnami z pěvecko-taneční skupiny Diamond Cats. Třebaže chodí členky skupiny ještě na základní školu, mají za sebou celou řadu vystoupení a několik let praxe. Exkluzivně pro Kámošku prozradily holky několik překvapení, které si přichystaly pro své fanoušky. Ať už si v jejich věku nebo jsi o dekádu starší, vrhni se na rozhovor plný motivace, odhodlání a čtyř optimisticky naladěných zpěvaček, které to někam dotáhnou.
Rozhovor s: Diamond Cats
Kristýna, Týnka, Niki a Hanka dohromady tvoří dívčí skupinu Diamond Cats, která má velké ambice!
1) Ahoj kočky, děkuji za váš čas a přejdu rovnou k rozhovoru. Skupina Diamond Cats se skládá z podstatné většiny bývalého obsazení skupiny 5angels. Musím uznat, že v porovnání s vašimi začátky je na vás dnes vidět obrovský pokrok a kus dřiny. Kolik času skupině musíte věnovat? Musíte se například pravidelně scházet ve studiu, třebaže venku je léto v plném proudu?

Diamond Cats: Děkujeme za pozvání na rozhovor. Ano, i když je léto v plném proudu, tak jsme si rády udělaly čas pro Váš skvělý server Kámoška.cz. Každý, kdo chce dosáhnout skvělých výsledků v tom, co ho baví, tak musí určitě věnovat spoustu volného času. Často musíme odříct kamarádům různé výlety a víkendové kina:-) Teď o prázdninách si volno maximálně užíváme s rodiči a našimi nejlepšími kamarády.

Týnka: Ahoj všem čtenářům Kámoška, zdravím Vás z Tuniska. Je tu krásně a moc si to tu užívám. Předtím jsem byla na soustředění s tanečním studiem "Domino".

Kristýnka: Já jsem byla s rodinou v Řecku. Akorát mi to přišlo moc krátký. Za to si to vynahradím v srpnu na hereckém táboře. Už se moc těším!

Hanka: Já na rozdíl od holek mám ráda akčnější volna. Jezdím každoročně s rodinou na vodu a hudební festivaly. V srpnu nás ještě čekají některé hradební památky.

Niki: já byla s rodinou v Chorvatsku. Tak jako Kristýnce mi to přišlo moc krátký. Těším se až společně s holkama odjedeme na dlouhý výlet. Posledně jsme byly jen na 2 dny koncertovat po Slovensku a byla to fakt sranda. Videa jsme raději na stránky nedávaly :-) . Od ledna 2010 máme své vlastní studio, kde se scházíme každý den. Můžeme tam trénovat od rána do večera. Je to místo, kde se můžeme i odreagovat od školy. Máme na jednom místě zpěv, tanec, hereckou i jevištní průpravu. O našem pokroku by mohli mluvit hlavně fanoušci, kteří nás sledují od začátků naší "dětské kariéry".
2) Máte za sebou celou řadu menších i velkých vystoupení. Jak zvládáte trému a nervozitu před početnějším publikem? Máte nějaký rituál či radu na odreagování?
Týnka: Vlastně žádnou trému nikdy nemáme, je tomu přesně naopak. Vždycky se na pódium moc těšíme a nemůžeme se dočkat až budeme moci rozproudit naše publikum. Když vidíme, že nám tleskají a tancují s námi, je to nejlepší pocit. To nám dodává velkou chuť dál na sobě pracovat. Před kým máme trému? Jsou to naše rodiče. Před nimi se někdy stydíme, protože nás znají nejlíp. Rada na odreagování? Prostě si představit, jak se všichni v sále těší a nikdy si neřikat, že to neumíš! Každý kdo si koupil vstupenku na koncert se jde bavit a nehledá za každou cenu chyby.

3) Kdo vám pomáhá s image, oblečením a líčením? Necháte si radit od specialistů, nebo si naopak rády prosadíte svou vlastní představu?
Kristýnka: Už od samého začátku, když jsme ještě byly 5angels, tak nám vybírala oblečení a styl Alena Šlingrová (maminka Týnky). V Diamond Cats je tomu taky tak. Ona umí nejlíp vybrat to nejhezčí, a protože nás velmi dobře zná, vždy vybere to, co se nám nejvíc líbí. O naše vlasy se na menších akcích vždy postará buďto maninka Niki nebo Kristýnky. Na větších koncertech, ve fotoateliéru nebo do TV máme své vizážisty z Jihlavy ( Tomáška a Páju). Jsou to pro nás jedničky. Dělali nám vizáž a make-up v prvním videoklipu "Showbyznys".

4) Díky akcím a vystoupením jste se již potkaly s celou řadou známých osobností. Na jaké setkání vzpomínáte nejraději a proč?
Diamond Cats: Pro nás největším setkáním bylo s Sheryl Murakami. Je to osobní trenérka Beyoncé. Dělá choreografie taky Nelly Furtado a spoustu dalším hvězdám. Minulý rok přiletěla z New Yorku do poroty Tanečníka roku. Když jsme trénovaly u Yemiho, tak nám nabídl soukromé lekce, protože věděl, že milujeme Beyonce a její Single Ladies. Za tu krátkou dobu v nové skupině jsme měly možnost vystupovat opět s Michalem Davidem, Gipsy.cz, Monikou Bagárovou, Monikou Absolónovou, Lucii Bílou, Petrem Kolářem a nezapomenutelným Václavem Upírem Krejčím.

5) Když se zaposlouchám do textu písně Showbyznys, slyším v něm hodně přímých i nepřímých sdělení. Byly adresovány někomu konkrétnímu? Nepřijde vám atraktivní představa toho, že se ze dne na den stanete opravdu slavnými?
Hanka: Není tam žádné konkrétní sdělení. Je to jen zrcadlo toho, co jsme si zažily a to co se kolem nás děje. S textem jsme naší textařce (Nikol) hodně pomáhaly. Je tam spoustu naších nápadů. Po dokončení videoklipu nám šlo nejvíc o to, aby se fans dobře bavili a rychle je neomrzel. Představa slávy ze dne na den pro nás už není motivací. Našim motorem jsou skvělý fanoušci, kteří nám věří, fandí a jezdí na naše vystoupení. Pokud se staneme jednou slavné, budeme vědět, že se to nestalo jen tak přes noc. Budeme vědět, že za tím vším je tvrdá práce managera, skladatelky, celého teamu, rodičů a nás.
6) Fanynky dívčích skupin jsou v ČR rozděleny na několik znepřátelených skupin. Sledujte například blogy a negativní/pozitivní komentáře adresované Diamond Cats? Opravdu neřešíte hádky a máte život sladký :-) ?
Kristýnka: Neřekla bych, že se rozdělili na dva tábory. Fanoušci, kteří poslouchají 5angels poslouchají i nás. Je několik jedinců, kteří reagují negativně, a tak to vypadá jakoby byla válka dvou skupin. Je to velký omyl. My se dokonce s Angee a Terkou z 5angels kamarádíme. Mnohokrát si hrajeme spolu u nás na hřišti. My jako členky víme všechno, co se děje kolem nás. Naštěstí špatné komentáře se ztrácejí v moři těch pozitivních. Je nám jasný, že se nebude každému náš styl a písničky líbit. Prostě děláme to, co máme rády a co nás baví. My fakt neřešíme hádky. Chudák manager, ten musí neustále odpovídat na stovky emailu denně :-) . Děkujeme všem co nám dělají krásné blogy a videa na památku!!!

7) Kdo vám píše texty skladeb? Nemáte problém s jejich zapamatováním na živá vystoupení a zkoušíte psát i vlastní texty?
Niki a manager: Skladby nám píše jako tomu bylo i u 5angels Nikol Davídková. Je to jak se píše i na naších stránkách, klíčová osobnost v produkci našeho repertoáru. Nikol nám dělá písničky a české texty. Dál se na písničkách podílí Miloš Steklý (Avesound), Jan Steinsdörffer (Ewa Farná), Zdeněk Vlč (Aleš Brichta), i náš manager, který bude společně s Nikol produkovat nové RnB písničky. Tyto písničky budou vydané v zahraničí, protože se plánuje na rok 2011 TOUR, ale zatím víc neprozradíme. Úplně samy texty moc nevymýšlíme, spíš při nových písničkách vymýšlíme melodie. Například v nové písničce "Láska je v nás", jsme si každá svojí melodii poupravily. Exkluzivně pro Kámoška.cz prozradíme, že na tuto písničku budeme točit v záři videoklip. Takže sledujte naše stránky, budeme přibírat opět komparz.

8 ) Ve vašem věku není lehké říct, jakým směrem se chcete v budoucnu ubírat. I tak se ale musím zeptat. Máte nějaký cíl, kterého chcete jako skupina dosáhnout?
Diamond Cats: Každá z nás má samozřejmě velký sen. Naším vzorem jsou hlavně Destiny's Child. Známe tuto skupinu díky Beyoncé. Je to skupina, která tak jako my proplouvala různými problémy a také docházelo k výměnám. Zato vydržely spolu dost dlouho. Chceme přinášet radost a zábavu z naších vystoupení. Chceme, aby se na nás naší fanoušci rádi dívali, a to pro nás bude to největší potěšení. To,co přijde navíc necháme osudu.

9) Na co se mohou nejen vaše fanynky těšit v blízké době? Čím se chystáte blýsknout a potěšit všechny, kteří vám drží palce?
Diamond Cats: V záři se můžete těšit na Diamond Cats v několika TV pořadech. Kristýnka se Vám ukáže v seriálu Ulice - TV Nova. Zatím co Kristýnka bude točit další díly, my budeme připravovat nové písničky do zahraničí. Snad se podaří na konci záři natočit duet s rapperem Dantem z X-Factoru. Na rok 2011 se plánuje velké Diamond Cats TOUR s DISCOhracky.cz. Je to firma, která technicky a finančně podporuje koncerty Cats. V záři budeme točit videoklip na písničku "Láska je v nás" a před novým rokem budeme točit vánoční písničku a videoklip. Některé plány zatím nemůžeme prozradit, ale rozhodně se nebudeme nudit ani my, ani naši skvělý fanoušci. Desku jsme měly točit v tomto roce, ale kvůli jisté zahraniční spolupráci jsme to museli odložit. Nechceme nic uspěchat, protože tak skvělé a věrné publikum si zaslouží jen to nejlepší!!!

10) Děkuji za rozhovor, přeji hodně úspěchů a v neposlední řadě hezké prázdniny! Pokud chcete čtenářkám našich stránek závěrem něco sdělit, je to jen vaše!
Diamond Cats: My děkujeme za super rozhovor. Přejeme celé redakci spoustu zajímavých rozhovorů a hlavně velkou návštěvnost. Všem přejeme též krásný zbytek prázdnin a naším fanouškům ať se ve zdraví vrátí z dovolených na náš koncert v září na Kladně. Kámoška je to nejlepší, co člověk může mít :-) .

Tip Kámošky: Navštiv zajímavé stránky spojené s Diamond Cats
www.diamondcats.cz - oficiální stránky Diamond Cats
Facebook Diamond Cats - skupina na sociální síti Facebook
Diamond Cats Fanclub - přihlášení do oficiálního fanclubu skupiny

Zdroj : Kámoška.cz
 
 

Reklama